Pościel dla niemowląt z wypełnieniem (75x100, 30x40)

Ręcznie wykonana pościel dla niemowląt z wypełnieniem

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli dla niemowląt z wypełnieniem 75x100 marki Oscar Baby. Nasze produkty to zestawy niezwykle lekkich i miękkich kołderek oraz płaskich i bezpiecznych dla dziecka poduszek. Pościele zostały wykonane z wysokiej jakości polskiej bawełny....

Ręcznie wykonana pościel dla niemowląt z wypełnieniem

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli dla niemowląt z wypełnieniem 75x100 marki Oscar Baby. Nasze produkty to zestawy niezwykle lekkich i miękkich kołderek oraz płaskich i bezpiecznych dla dziecka poduszek. Pościele zostały wykonane z wysokiej jakości polskiej bawełny. Puszyste wypełnienie na stałe zszyte z pościelą zapewnia odpowiednią temperaturę i dostęp tlenu, przekładając się na komfortowy sen maluszka.

Pościel dla niemowląt 75x100, 30x40 to produkt w mniejszym rozmiarze, co sprawia, że można go wykorzystać jako okrycie do łóżeczka, jak i jak pościel do wózka czy kołyski. Pościel ta jest optymalna dla dzieci do 1,5 roku – to pierwsza pościel dla Twojego maluszka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą- 18-stu niepowtarzalnych kompletów pościeli dla dzieci w naszym sklepie.

Więcej

Pościel dla niemowląt z wypełnieniem (75x100, 30x40)  20 produktów.

Pokaż 1 - 20 z 20
Pokaż 1 - 20 z 20
Oscar Baby to gwarancja ślicznych, ręcznie wykonanych z wysokiej klasy polskiej bawełny, elementów niezbędnych każdemu małemu dziecku, takich jak pościele dla dzieci w różnym wieku, dla niemowlaków, dla średniaków i przedszkolaków, pościel do wózka, kołyski oraz do łóżeczka, poduszki do spania, antyalergiczne wypełnienia pościeli dziecięcej, kocyki, ochraniacze do łóżeczka, pokrowce na przewijak i przyborniki na łóżeczko. Każda z naszych pięknych kolekcji zawiera również elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego jak narzuty, zasłony, falbany, poduszki dekoracyjne, girlandy ozdobne, baldachimy, maty do zabawy, obrazki, które dopełniają ogólną pozytywną estetykę dziecięcego świata. Dodatkowo tworzymy akcesoria takie jak rożki niemowlęce - beciki, poduszki do karmienia, okrycia kąpielowe, apaszki, woreczki na wyprawkę. Wszystko dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo dziecka.