Pościel dla niemowląt z wypełnieniem (75x100, 30x40)

Ręcznie wykonana pościel dla niemowląt z wypełnieniem

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli dla niemowląt z wypełnieniem 75x100 marki Oscar Baby. Nasze produkty to zestawy niezwykle lekkich i miękkich kołderek oraz płaskich i bezpiecznych dla dziecka poduszek. Pościele zostały wykonane z wysokiej jakości polskiej bawełny....

Ręcznie wykonana pościel dla niemowląt z wypełnieniem

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli dla niemowląt z wypełnieniem 75x100 marki Oscar Baby. Nasze produkty to zestawy niezwykle lekkich i miękkich kołderek oraz płaskich i bezpiecznych dla dziecka poduszek. Pościele zostały wykonane z wysokiej jakości polskiej bawełny. Puszyste wypełnienie na stałe zszyte z pościelą zapewnia odpowiednią temperaturę i dostęp tlenu, przekładając się na komfortowy sen maluszka.

Pościel dla niemowląt 75x100, 30x40 to produkt w mniejszym rozmiarze, co sprawia, że można go wykorzystać jako okrycie do łóżeczka, jak i jak pościel do wózka czy kołyski. Pościel ta jest optymalna dla dzieci do 1,5 roku – to pierwsza pościel dla Twojego maluszka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą- 18-stu niepowtarzalnych kompletów pościeli dla dzieci w naszym sklepie.

Więcej

Pościel dla niemowląt z wypełnieniem (75x100, 30x40)  20 produktów.

Pokaż 1 - 20 z 20
Pokaż 1 - 20 z 20