Pościel dla niemowląt (90x120, 40x60)

Ręcznie wykonana bawełniana pościel dla niemowląt

Przedstawiamy Państwu komplety bawełnianej pościeli dla niemowląt 90x120 marki Oscar Baby. Zestawy są lekkie i przyjazne dla delikatnej skóry dziecka. Poszewki zostały wykonane z certyfikowanej, polskiej bawełny. Do każdego zestawu mogą Państwo dokupić w naszym sklepie wypełnienie w odpowiednim r...

Ręcznie wykonana bawełniana pościel dla niemowląt

Przedstawiamy Państwu komplety bawełnianej pościeli dla niemowląt 90x120 marki Oscar Baby. Zestawy są lekkie i przyjazne dla delikatnej skóry dziecka. Poszewki zostały wykonane z certyfikowanej, polskiej bawełny. Do każdego zestawu mogą Państwo dokupić w naszym sklepie wypełnienie w odpowiednim rozmiarze.

Pościel dla niemowląt 90x120, 40x60 to produkt o wymiarach, które sprawiają, że można go wykorzystać zarówno do łóżeczka o wymiarach 60x120, jak i również do większego dziecięcego łóżeczka. Pościel jest optymalna dla dzieci nawet do 3 roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - 18-stu niepowtarzalnych zestawów pościeli dla dzieci w naszym sklepie.

Więcej

Pościel dla niemowląt (90x120, 40x60)  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21
Oscar Baby to gwarancja ślicznych, ręcznie wykonanych z wysokiej klasy polskiej bawełny, elementów niezbędnych każdemu małemu dziecku, takich jak pościele dla dzieci w różnym wieku, dla niemowlaków, dla średniaków i przedszkolaków, pościel do wózka, kołyski oraz do łóżeczka, poduszki do spania, antyalergiczne wypełnienia pościeli dziecięcej, kocyki, ochraniacze do łóżeczka, pokrowce na przewijak i przyborniki na łóżeczko. Każda z naszych pięknych kolekcji zawiera również elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego jak narzuty, zasłony, falbany, poduszki dekoracyjne, girlandy ozdobne, baldachimy, maty do zabawy, obrazki, które dopełniają ogólną pozytywną estetykę dziecięcego świata. Dodatkowo tworzymy akcesoria takie jak rożki niemowlęce - beciki, poduszki do karmienia, okrycia kąpielowe, apaszki, woreczki na wyprawkę. Wszystko dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo dziecka.