Wyprawka przedszkolaka (kocyk + poduszka + woreczek)

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne wyprawki dla przedszkolaków: kocyk dla przedszkolaka o wymiarach 100x135cm, poduszka dla przedszkolaka z kulką silikonową 30x40cm oraz woreczek bawełniany 45x62cm. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, puszystego, oryginalnego minky. Zapraszamy ...

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne wyprawki dla przedszkolaków: kocyk dla przedszkolaka o wymiarach 100x135cm, poduszka dla przedszkolaka z kulką silikonową 30x40cm oraz woreczek bawełniany 45x62cm. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, puszystego, oryginalnego minky. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 18-stu wyjątkowych wyprawek marki Oscar Baby.

Wyprawka dla przedszkolaka o doskonałej jakości

Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie, są tworzone z niezwykłą starannością. Każdy etap pracy nad nimi jest oparty o ręczne wykonanie. To sprawia, że nasza pościel i akcesoria dla dzieci są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Nie tylko zapewniają dziecku zdrowy i komfortowy wypoczynek, ale sprawdzają się też świetnie w roli prezentu dla rodziców. Jesteśmy przekonani, że wyprawka dla przedszkolaka od Oscar Baby to doskonały wybór.

Więcej

Wyprawka przedszkolaka (kocyk + poduszka + woreczek)  22 produktów.

Pokaż 1 - 22 z 22
Pokaż 1 - 22 z 22