Maty do zabawy

Przedstawiamy Państwu praktyczne, duże (75x100 cm), miękkie maty do zabawy oraz przewijania niemowlaka. Maty doskonale izolują maluszka od chłodnej i twardej podłogi, zarazem stanowiąc element dekoracyjny pokoiku dziecka. Doskonale sprawdzą się w domu oraz poza nim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 18-stu niepowtarzalnych mat do zabawy marki...

Przedstawiamy Państwu praktyczne, duże (75x100 cm), miękkie maty do zabawy oraz przewijania niemowlaka. Maty doskonale izolują maluszka od chłodnej i twardej podłogi, zarazem stanowiąc element dekoracyjny pokoiku dziecka. Doskonale sprawdzą się w domu oraz poza nim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą 18-stu niepowtarzalnych mat do zabawy marki Oscar Baby.

Mata do zabawy na każdą okazję

Mata po zwinięciu jest niewielka i bardzo poręczna. Z łatwością przeniesiesz ją do innego pokoju, aby mieć swojego malucha cały czas na oku. Nasza mata to także doskonały rozwiązanie na spacery po parku, wycieczki na plażę, czy letnie wyprawy na basen. Rozłożona na ziemi pozwoli dziecku swobodnie się bawić, izolując go jednocześnie od zimnego podłoża. Ten praktyczny dodatek szybko stanie się nieodłącznym elementem Waszych codziennych zabaw. Wysoka jakość materiałów i dbałość o szczegóły podczas szycia daje Ci gwarancję wytrzymałości i solidności maty. Mata do zabawy od Oscar Baby sprawdzi się świetnie w wielu sytuacjach.

Więcej

Maty do zabawy  18 produktów.

Pokaż 1 - 18 z 18
Pokaż 1 - 18 z 18