Pościel dziecięca (100x135, 40x60)

Pościel dziecięca idealna dla przedszkolaka

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli dziecięcej 100x135 marki Oscar Baby. Poszewki wykonane są z lekkich i przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka materiałów. Do ich uszycia wykorzystano wysokiej jakości polską certyfikowaną bawełnę. W naszym sklepie znajdziecie Państwo równie...

Pościel dziecięca idealna dla przedszkolaka

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli dziecięcej 100x135 marki Oscar Baby. Poszewki wykonane są z lekkich i przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka materiałów. Do ich uszycia wykorzystano wysokiej jakości polską certyfikowaną bawełnę. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również wypełnienia pasujące do poniższych zestawów.

Pościel dziecięca 100x135, 40x60 posiada większy rozmiar, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno do łóżeczka o wymiarach 70x140, jak i również do łóżka dziecięcego dla przedszkolaka. Optymalna dla dzieci od 2 do 5 roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - 18-stu niepowtarzalnych zestawów pościeli dla dzieci w naszym sklepie.

Więcej

Pościel dziecięca (100x135, 40x60)  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21
Oscar Baby to gwarancja ślicznych, ręcznie wykonanych z wysokiej klasy polskiej bawełny, elementów niezbędnych każdemu małemu dziecku, takich jak pościele dla dzieci w różnym wieku, dla niemowlaków, dla średniaków i przedszkolaków, pościel do wózka, kołyski oraz do łóżeczka, poduszki do spania, antyalergiczne wypełnienia pościeli dziecięcej, kocyki, ochraniacze do łóżeczka, pokrowce na przewijak i przyborniki na łóżeczko. Każda z naszych pięknych kolekcji zawiera również elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego jak narzuty, zasłony, falbany, poduszki dekoracyjne, girlandy ozdobne, baldachimy, maty do zabawy, obrazki, które dopełniają ogólną pozytywną estetykę dziecięcego świata. Dodatkowo tworzymy akcesoria takie jak rożki niemowlęce - beciki, poduszki do karmienia, okrycia kąpielowe, apaszki, woreczki na wyprawkę. Wszystko dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo dziecka.