Narzuty

Niepowtarzalne narzuty na łóżeczko dla dzieci

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwustronne narzuty na łóżeczko dla dzieci wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, oryginalnego polaru minky. Narzuty zostały wypełnione lekką, antyalergiczną włókniną silikonową. Wszystko to sprawia, że są one bezpieczne...

Niepowtarzalne narzuty na łóżeczko dla dzieci

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwustronne narzuty na łóżeczko dla dzieci wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, oryginalnego polaru minky. Narzuty zostały wypełnione lekką, antyalergiczną włókniną silikonową. Wszystko to sprawia, że są one bezpieczne dla Twojego malucha, zapewniając mu dodatkowo na co dzień komfortowy wypoczynek.

Narzuty na łóżeczko dla dzieci są bardzo funkcjonalne, ponieważ mogą spełniać nie tylko swoją podstawową funkcję. Ich uniwersalna wielkość sprawia, że można je wykorzystać także jako kocyk dla przedszkolaka lub lekką kołderkę. Ponadto do ich stworzenia użyliśmy tych samych materiałów, które wykorzystaliśmy do uszycia pościeli dla dzieci. Dzięki temu będą świetnie pasować do każdej naszej kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 18-stu niepowtarzalnych narzut na łóżeczko marki Oscar Baby.

Więcej

Narzuty  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21