Apaszki

Przedstawiamy Państwu akcesoria dla dzieci w postaci mięciutkich, stylowych apaszek dla niemowlaka i przedszkolaka. Z jednej strony wykonane zostały z wysokiej jakości polskiej bawełny, a z drugiej oryginalnego, polaru minky . Zapewne sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym oraz na wiosnę jako alternatywa dla tradycyjnego szalika. Zapraszamy do ...

Przedstawiamy Państwu akcesoria dla dzieci w postaci mięciutkich, stylowych apaszek dla niemowlaka i przedszkolaka. Z jednej strony wykonane zostały z wysokiej jakości polskiej bawełny, a z drugiej oryginalnego, polaru minky . Zapewne sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym oraz na wiosnę jako alternatywa dla tradycyjnego szalika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 18-stu apaszek marki Oscar Baby.

Oryginalna apaszka dla niemowlaka

Jeśli lubisz niestandardowe rozwiązania, ta apaszka z pewnością Ci się spodoba. Zamiast męczyć się z owijaniem małej szyjki Twojej pociechy nieporęcznym szalikiem, wystarczy nasza apaszka zamykana na zatrzask i masz pewność, że maluszkowi będzie dostatecznie ciepło. Staranne wykonanie oraz użycie materiałów o najwyższej jakości gwarantuje maluchowi pełne bezpieczeństwo oraz komfort podczas noszenia apaszki. Nie zastanawiaj się dłużej i postaw na apaszkę dla niemowlaka od Oscar Baby.

Więcej

Apaszki  18 produktów.

Pokaż 1 - 18 z 18
Pokaż 1 - 18 z 18