Sposób płatnościW zależności od Państwa preferencji, można wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób dokonywania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Tpay.com, do którego zostaną Państwo  przekierowani w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się sprawnie i bezpiecznie – wybierają Państwo swój bank i dokonują opłaty.

  • Płatność przelewem - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Państwu w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. W zależności od placówki bankowej, standardowo trwa to, do dwóch dni roboczych. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Państwa zamówienia.

  • Odbiór osobisty po przedpłacie na konto - wpłaty należy dokonać za pomocą płatności elektronicznej bądź przelewem na konto, na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Państwu w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Prosimy o kontakt z biurem obsługi sklepu  pod numerem 698050140 w celu ustalenia terminu i godziny odbioru towaru. Biuro sprzedaży Oscar Baby mieści się w Mesznej, 43-360 , przy ul. Wspólnej 37.

  • Płatność za pobraniem – za przesyłkę należy zapłacić kurierowi przy odbiorze towaru. Ten sposób płatności wiążę się z dodatkową opłatą: 6zł – w przypadku realizowania dostawy przez Pocztę Polska, 8zł – w przypadku przesyłek kurierskich realizowanych przez firmę DPD.


Promocje