Sposób płatności



W zależności od Państwa preferencji, można wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób dokonywania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Tpay.com, do którego zostaną Państwo  przekierowani w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się sprawnie i bezpiecznie – wybierają Państwo swój bank i dokonują opłaty.

  • Płatność przelewem - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Państwu w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. W zależności od placówki bankowej, standardowo trwa to, do dwóch dni roboczych. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Państwa zamówienia.

  • Odbiór osobisty po przedpłacie na konto - wpłaty należy dokonać za pomocą płatności elektronicznej bądź przelewem na konto, na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Państwu w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Prosimy o kontakt z biurem obsługi sklepu  pod numerem 698050140 w celu ustalenia terminu i godziny odbioru towaru. Biuro sprzedaży Oscar Baby mieści się w Mesznej, 43-360 , przy ul. Wspólnej 37.

  • Płatność za pobraniem – za przesyłkę należy zapłacić kurierowi przy odbiorze towaru. Ten sposób płatności wiążę się z dodatkową opłatą: 6zł – w przypadku realizowania dostawy przez Pocztę Polska, 8zł – w przypadku przesyłek kurierskich realizowanych przez firmę DPD.


Promocje

Oscar Baby to gwarancja ślicznych, ręcznie wykonanych z wysokiej klasy polskiej bawełny, elementów niezbędnych każdemu małemu dziecku, takich jak pościele dla dzieci w różnym wieku, dla niemowlaków, dla średniaków i przedszkolaków, pościel do wózka, kołyski oraz do łóżeczka, poduszki do spania, antyalergiczne wypełnienia pościeli dziecięcej, kocyki, ochraniacze do łóżeczka, pokrowce na przewijak i przyborniki na łóżeczko. Każda z naszych pięknych kolekcji zawiera również elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego jak narzuty, zasłony, falbany, poduszki dekoracyjne, girlandy ozdobne, baldachimy, maty do zabawy, obrazki, które dopełniają ogólną pozytywną estetykę dziecięcego świata. Dodatkowo tworzymy akcesoria takie jak rożki niemowlęce - beciki, poduszki do karmienia, okrycia kąpielowe, apaszki, woreczki na wyprawkę. Wszystko dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo dziecka.