Poduszka niemowlaka płaska (30x40, 40x60)

Przedstawiamy Państwu poduszki dla niemowlaków wykonane z bajecznie miękkiego, oryginalnego polaru minky oraz z polskiej certyfikowanej bawełny. Są dwustronne i posiadają optymalną grubość zalecaną przez lekarzy pediatrów. Poduszki marki Oscar Baby umilą dziecku zasypianie i odpoczynek, będę stanowić również przepiękną dekorację pokoju dziecięce...

Przedstawiamy Państwu poduszki dla niemowlaków wykonane z bajecznie miękkiego, oryginalnego polaru minky oraz z polskiej certyfikowanej bawełny. Są dwustronne i posiadają optymalną grubość zalecaną przez lekarzy pediatrów. Poduszki marki Oscar Baby umilą dziecku zasypianie i odpoczynek, będę stanowić również przepiękną dekorację pokoju dziecięcego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pierwsza poduszka dla niemowlaka

Nasze poduszki to doskonały wybór, jeśli poszukujesz pierwszej podusi dla swojej pociechy. Każda z nich wykonana jest w całości ręcznie. Dzięki temu odznacza się dbałością o szczegóły, solidnością i wytrzymałością. Odpowiednie wymiary oraz materiały użyte do jej uszycia zapewnią Twojemu dziecku komfortowy i przede wszystkim bezpieczny sen. Kolorowe wzory nadadzą dziecięcemu pokojowi niezwykłego charakteru. Już teraz sprawdź, jakie poduszki dla niemowlaka przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Więcej

Poduszka niemowlaka płaska (30x40, 40x60)  24 produktów.

Pokaż 1 - 24 z 24
Pokaż 1 - 24 z 24