Kocyk niemowlaka (65x75)

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe kocyki dla niemowlaka wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, oryginalnego minky . Kocyk dla niemowlaka wypełniony jest lekką, antyalergiczną włókniną, nadającą mu niezwykłą lekkość, a jednocześnie zapewniając przyjemne ciepło. Doskonale pasuje do gondoli, kołyski l...

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe kocyki dla niemowlaka wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, oryginalnego minky . Kocyk dla niemowlaka wypełniony jest lekką, antyalergiczną włókniną, nadającą mu niezwykłą lekkość, a jednocześnie zapewniając przyjemne ciepło. Doskonale pasuje do gondoli, kołyski lub fotelika samochodowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kocyków marki Oscar Baby.

Kocyk dla niemowlaka – ciepło i komfort

Każdy rodzic dba o komfort swojego dziecka. Właśnie dlatego nasz kocyk jest doskonałym rozwiązaniem. Zapewni dziecku odpowiednią dawkę ciepła, jednocześnie będąc niezwykle miłym w dotyku. Bezpieczny i zdrowy wypoczynek to komfort, na który zasługuje absolutnie każde dziecko. Każdy z naszych produktów jest wykonywany ręcznie od samego początku do końca. Dbamy o każdy szczegół, aby dostarczyć Państwu akcesoria o jak najwyższej jakości. Cudowne kocyki dla niemowlaka w naszym sklepie czekają na nowego właściciela.

Więcej

Kocyk niemowlaka (65x75)  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21