Prześcieradła

Kolorowe prześcieradła dla dzieci

Przedstawiamy Państwu uniwersalne prześcieradła dla dzieci, pasujące do łóżeczek o wymiarach 60x120cm lub 70 x140cm, wykonane z wysokiej jakości polskiej certyfikowanej bawełny. Materiał ten zapewnia dziecku bezpieczny i wygodny sen każdego dnia. Ponadto nasze prześcieradła posiadają gumkę, dzięki której jeszcze...

Kolorowe prześcieradła dla dzieci

Przedstawiamy Państwu uniwersalne prześcieradła dla dzieci, pasujące do łóżeczek o wymiarach 60x120cm lub 70 x140cm, wykonane z wysokiej jakości polskiej certyfikowanej bawełny. Materiał ten zapewnia dziecku bezpieczny i wygodny sen każdego dnia. Ponadto nasze prześcieradła posiadają gumkę, dzięki której jeszcze lepiej dopasowują się do każdego łóżeczka. Nie przemieszczają się i nie rolują, będą więc doskonałe dla każdej wiercipięty. Koniecznie wypróbuj proponowane przez nas rozwiązanie.

W ofercie znajdziesz prześcieradła dla dzieci, które uszyte są z tych samym wzorów materiałów co nasza kolorowa pościel dla dzieci. Dzięki temu będziesz mógł dopasować je do zakupionych wcześniej produktów lub dopiero skomponować pasujący do siebie pełen zestaw pościelowy. Znajdziesz modele prześcieradeł o jednorodnej kolorystyce oraz wzorzyste (kropeczki, grochy, paseczki). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich pościeli dla dzieci oraz różnego rodzaju akcesoriów do pokoju dziecięcego.

Więcej

Prześcieradła  28 produktów.

Pokaż 1 - 28 z 28
Pokaż 1 - 28 z 28