Poduszka dla dziecka z kulką silikonową (30x40, 40x60)

Przedstawiamy Państwu dwustronne poduszki z kulką silikonową wykonane z bajecznie miękkiego, oryginalnego polaru minky oraz z polskiej certyfikowanej bawełny. Puszyste wypełnienie doskonale dostosuje się do główki dziecka. Znakomicie sprawdzą się w domu, w popołudniowej drzemce, jak i w podróży. Idealne dla najmłodszych jak również dorosłych , k...

Przedstawiamy Państwu dwustronne poduszki z kulką silikonową wykonane z bajecznie miękkiego, oryginalnego polaru minky oraz z polskiej certyfikowanej bawełny. Puszyste wypełnienie doskonale dostosuje się do główki dziecka. Znakomicie sprawdzą się w domu, w popołudniowej drzemce, jak i w podróży. Idealne dla najmłodszych jak również dorosłych , którzy też chcą mieć kolorowe sny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 18-stu niepowtarzalnych kolekcji.

Poduszka z kulką silikonową – gwarancja komfortu

Zastosowanie kulki silikonowej w tych poduszkach sprawia, że są one niezwykle komfortowe nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Tego rodzaju wypełnienie gwarantuje, że poduszka doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając wygodny i bezpieczny wypoczynek. Miękka i sprężysta znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale także w czasie podróży autem czy pociągiem. Każda z nich wykonana jest w 100% ręcznie z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Postaw na poduszkę z kulką silikonową od Oscar Baby!

Więcej

Poduszka dla dziecka z kulką silikonową (30x40, 40x60)  24 produktów.

Pokaż 1 - 24 z 24
Pokaż 1 - 24 z 24