Rogale - poduszki do karmienia

Przedstawiamy Państwu praktyczne akcesoria dla dzieci w postaci poduszek do karmienia -rogali. Ten wszechstronny produkt, może być wykorzystywany w miarę rozwoju psychomotorycznego dziecka, towarzysząc mu na różnych etapach wzrostu. To stabilne i bezpieczne wsparcie dla dziecka przystawionego do piersi. Zapewnia wygodę podczas karmienia mamie i ...

Przedstawiamy Państwu praktyczne akcesoria dla dzieci w postaci poduszek do karmienia -rogali. Ten wszechstronny produkt, może być wykorzystywany w miarę rozwoju psychomotorycznego dziecka, towarzysząc mu na różnych etapach wzrostu. To stabilne i bezpieczne wsparcie dla dziecka przystawionego do piersi. Zapewnia wygodę podczas karmienia mamie i dziecku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą poduszek do karmienia marki Oscar Baby.

Funkcjonalna poduszka do karmienia

Nasze poduszki to doskonałe rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Odciążają kręgosłup mamy i zapewniają dziecku prawidłową postawę w czasie karmienia. To jednak nie wszystko! Przydadzą się także podczas nauki siadania, stanowiąc asekurację dla dziecka z każdej strony. Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie sprawiają, że poduszka dostosowuje się do kształtów użytkownika, nie tracąc jednak swoich pierwotnych właściwości. Pomimo intensywnego użytkowania możesz liczyć na to, że nasza poduszka do karmienia nie straci swojego kształtu.

Więcej

Rogale - poduszki do karmienia  22 produktów.

Pokaż 1 - 22 z 22
Pokaż 1 - 22 z 22
Oscar Baby to gwarancja ślicznych, ręcznie wykonanych z wysokiej klasy polskiej bawełny, elementów niezbędnych każdemu małemu dziecku, takich jak pościele dla dzieci w różnym wieku, dla niemowlaków, dla średniaków i przedszkolaków, pościel do wózka, kołyski oraz do łóżeczka, poduszki do spania, antyalergiczne wypełnienia pościeli dziecięcej, kocyki, ochraniacze do łóżeczka, pokrowce na przewijak i przyborniki na łóżeczko. Każda z naszych pięknych kolekcji zawiera również elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego jak narzuty, zasłony, falbany, poduszki dekoracyjne, girlandy ozdobne, baldachimy, maty do zabawy, obrazki, które dopełniają ogólną pozytywną estetykę dziecięcego świata. Dodatkowo tworzymy akcesoria takie jak rożki niemowlęce - beciki, poduszki do karmienia, okrycia kąpielowe, apaszki, woreczki na wyprawkę. Wszystko dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo dziecka.