Rogale - poduszki do karmienia

Przedstawiamy Państwu praktyczne akcesoria dla dzieci w postaci poduszek do karmienia -rogali. Ten wszechstronny produkt, może być wykorzystywany w miarę rozwoju psychomotorycznego dziecka, towarzysząc mu na różnych etapach wzrostu. To stabilne i bezpieczne wsparcie dla dziecka przystawionego do piersi. Zapewnia wygodę podczas karmienia mamie i ...

Przedstawiamy Państwu praktyczne akcesoria dla dzieci w postaci poduszek do karmienia -rogali. Ten wszechstronny produkt, może być wykorzystywany w miarę rozwoju psychomotorycznego dziecka, towarzysząc mu na różnych etapach wzrostu. To stabilne i bezpieczne wsparcie dla dziecka przystawionego do piersi. Zapewnia wygodę podczas karmienia mamie i dziecku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą poduszek do karmienia marki Oscar Baby.

Funkcjonalna poduszka do karmienia

Nasze poduszki to doskonałe rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Odciążają kręgosłup mamy i zapewniają dziecku prawidłową postawę w czasie karmienia. To jednak nie wszystko! Przydadzą się także podczas nauki siadania, stanowiąc asekurację dla dziecka z każdej strony. Wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie sprawiają, że poduszka dostosowuje się do kształtów użytkownika, nie tracąc jednak swoich pierwotnych właściwości. Pomimo intensywnego użytkowania możesz liczyć na to, że nasza poduszka do karmienia nie straci swojego kształtu.

Więcej

Rogale - poduszki do karmienia  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21