Wyprawka średniaka (kocyk + poduszka + woreczek)

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne wyprawki dla średniaków: kocyk dla średniaka o wymiarach 75x100cm, poduszka dla średniaka płaska 40x60cm oraz woreczek bawełniany 45x62cm. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, puszystego, oryginalnego minky. W naszym kocyku został użyty polar m...

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne wyprawki dla średniaków: kocyk dla średniaka o wymiarach 75x100cm, poduszka dla średniaka płaska 40x60cm oraz woreczek bawełniany 45x62cm. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, puszystego, oryginalnego minky. W naszym kocyku został użyty polar minky o grubości 400g/m2. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 18-stu wyjątkowych wyprawek marki Oscar Baby.

Niesamowite wyprawki dla średniaka

Każda z naszych wyprawek została wykonana w całości ręcznie. To daje Państwu gwarancję produktu o naprawdę wysokiej jakości, który odznacza się niezwykłą dbałością o szczegóły. Dzięki temu nasze wyprawki są bezpieczne i komfortowe dla każdego malucha. Ponadto ich piękne wykonanie czyni je idealnym prezentem dla każdego rodzica. Nie ma się co zastanawiać! Wyprawki dla średniaka od Oscar Baby już czekają na swoich nowych właścicieli!

Więcej

Wyprawka średniaka (kocyk + poduszka + woreczek)  18 produktów.

Pokaż 1 - 18 z 18
Pokaż 1 - 18 z 18