Okrycia kąpielowe z myjką

Przedstawiamy Państwu akcesoria dla dzieci w postaci super miękkich i przyjaznych dla skóry maluszka okryć kąpielowych, wykonanych z grubej termofroty bawełnianej . Wszyty kapturek chroni mokrą główkę dziecka przed oziębieniem. Całość produktu wykończono gustowną bawełnianą lamówką. W skład kompletu wchodzi również praktyczna myjka, która sprawi...

Przedstawiamy Państwu akcesoria dla dzieci w postaci super miękkich i przyjaznych dla skóry maluszka okryć kąpielowych, wykonanych z grubej termofroty bawełnianej . Wszyty kapturek chroni mokrą główkę dziecka przed oziębieniem. Całość produktu wykończono gustowną bawełnianą lamówką. W skład kompletu wchodzi również praktyczna myjka, która sprawi, że kąpiel będzie wielką przyjemnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stylowe okrycie kąpielowe dla niemowlaka

Także podczas codziennej kąpieli Twój maluszek może prezentować się niezwykle stylowo, a przy tym czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nasze okrycia uszyte są od początku do końca ręcznie z pięknych materiałów, które tematycznie odpowiadają kolekcjom pościeli, znajdującym się w naszym sklepie. Dzięki temu nawet akcesoria dla Twojej pociechy mogą być odpowiednio dobrane do aranżacji jej pokoju. Wysokiej jakości materiały zapewnią dziecku odpowiednią dawkę ciepła i wchłoną resztki wody po kąpieli. Okrycie kąpielowe dla niemowlaka od Oscar Baby to świetny wybór!

Więcej

Okrycia kąpielowe z myjką  18 produktów.

Pokaż 1 - 18 z 18
Pokaż 1 - 18 z 18