Kocyk przedszkolaka (100x135)

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe kocyki dla przedszkolaka wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, oryginalnego polaru minky. Są funkcjonalne i bardzo poręczne, a uniwersalna wielkość sprawia, że można je wykorzystać jako kocyk dla przedszkola, lekką kołderkę , lub narzutę na łóżeczko dziecięce. Zap...

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe kocyki dla przedszkolaka wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz niezwykle przyjemnego w dotyku, oryginalnego polaru minky. Są funkcjonalne i bardzo poręczne, a uniwersalna wielkość sprawia, że można je wykorzystać jako kocyk dla przedszkola, lekką kołderkę , lub narzutę na łóżeczko dziecięce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą niepowtarzalna ofertą 18-stu kocyków marki Oscar Baby.

Kocyk dla przedszkolaka nie tylko do spania

Nasze kocyki to nie tylko sposób na komfortowy i bezpieczny sen. Dają one o wiele więcej możliwości. Mogą posłużyć na przykład jako narzutka podczas zabaw w domu w chłodniejsze dni, zapewniając odpowiednią dawkę ciepła. Sprawdzą się świetnie także w roli ozdobnej narzutki na łóżko dziecka, nadając jego pokojowi niepowtarzalnego charakteru. Każdy z nich wykonany jest z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Kocyk dla przedszkolaka od Oscar Baby to gwarancja najwyższej jakości.

Więcej

Kocyk przedszkolaka (100x135)  19 produktów.

Pokaż 1 - 19 z 19
Pokaż 1 - 19 z 19