Pościel do wózka, kołyski

Oryginalna pościel do wózka lub kołyski

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli do wózka lub kołyski, doskonałe dla delikatnej skóry dziecka. W skład zestawu wchodzą 4 elementy: poszewka na kołderkę 50x70cm, poszewka na poduszkę 30x53cm, wypełnienie poduszki oraz wypełnienie kołderki. Wykonanie z najwyższej jakości materiał...

Oryginalna pościel do wózka lub kołyski

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe komplety bawełnianej pościeli do wózka lub kołyski, doskonałe dla delikatnej skóry dziecka. W skład zestawu wchodzą 4 elementy: poszewka na kołderkę 50x70cm, poszewka na poduszkę 30x53cm, wypełnienie poduszki oraz wypełnienie kołderki. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawia, że pościel jest bezpieczna dla Twojej pociechy i zapewnia jej zdrowy oraz komfortowy wypoczynek.

Nasza pościel do wózka lub kołyski uszyta jest z materiałów o różnych wzorach co daje Ci bardzo szeroki wybór. Możesz wybierać spośród kompletów w pastelowych kolorach, po komplety o mocnej, soczystej kolorystyce. Ponadto wszystkie zestawy zostały uszyte z tych samych materiałów co nasza pościel dla dzieci do łóżeczka. Możesz zatem wybrać coś, co będzie pasować do wcześniej kupionego kompletu lub coś zupełnie odmiennego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą 18-stu niepowtarzalnych kompletów pościeli marki Oscar Baby.

Więcej

Pościel do wózka, kołyski  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21