Girlandy

Przedstawiamy Państwu ozdobne girlandy wykonana ze 100% tkaniny bawełnianej. Pięknie komponują się z innymi produktami z naszych kolekcji. Można nimi ozdobić zarówno okno, czy łóżeczko lub powiesić je na ścianie. Sprawdzą się na przykład jako dekoracja na przyjęciu urodzinowym Twojego maluszka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - 18-st...

Przedstawiamy Państwu ozdobne girlandy wykonana ze 100% tkaniny bawełnianej. Pięknie komponują się z innymi produktami z naszych kolekcji. Można nimi ozdobić zarówno okno, czy łóżeczko lub powiesić je na ścianie. Sprawdzą się na przykład jako dekoracja na przyjęciu urodzinowym Twojego maluszka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - 18-stu girland ozdobnych marki Oscar Baby.

Wyjątkowa girlanda ozdobna do pokoju dziecięcego

Kto powiedział, że wszystko musi być praktyczne? Czasami wystarczy, aby coś było ładne, żeby spełniało swoją funkcję. I tak właśnie jest w przypadku naszych girland. Każda z nich wykonana jest całkowicie odręcznie z zachowaniem dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że girlandy są bezpieczne dla dziecka, a przy tym trwałe i solidne. Uszyte zostały z materiałów wykorzystanych do stworzenia naszych pościeli. Dzięki temu możesz skomponować całą kolekcję o tym samym wzorze, nie wykluczając z tego elementów ozdobnych. Oscar Baby poleca dekorację w postaci ozdobnej girlandy do pokoju dziecięcego.

Więcej

Girlandy  18 produktów.

Pokaż 1 - 18 z 18
Pokaż 1 - 18 z 18