Dla chłopców  265 produktów.

Podkategorie

 • Szalony wyścig -...

  Przedstawiamy Państwu wyjątkową kolekcję ,,Szalony wyścig'' w skład której wchodzą produkty wyprawki dla najmłodszych; pościel, koce i poduszki do łóżeczka , wózka i kołyski, ochraniacze, beciki itp. W kolekcji zastosowano doskonałej jakości tkaninę bawełnianą , z drukiem reaktywnym, dodatkowo zmiękczaną. ,,Szalony wyścig'' przedstawia beżowe, niebieskie i pomarańczowe wyścigówki na jasno błękitnym tle. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej oferty pościeli dziecięcej marki Oscar Baby. 

 • Władca szos

  Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną kolekcję ,,Władca szos" w skład której wchodzą 22 produkty wyprawki dla maluszków m.in. zestawy pościeli, koce i poduszki, przyborniki, ochraniacze, baldachimy, beciki, okrycia kąpielowe. W kolekcji zastosowano ozdobną aplikacją - autko i 3 efektowne zestawienia kolorystyczne: szarość z bielą, błękit  z bielą, beżowy z bielą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej kolekcji marki Oscar Baby.

 • Żeglarska przygoda

  Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną kolekcję ,,Żeglarska przygoda" w skład której wchodzą 22 produkty wyprawki dla maluszków m.in. zestawy pościeli, koce i poduszki, przyborniki, ochraniacze, baldachimy, beciki, okrycia kąpielowe. W kolekcji zastosowano efektowne zestawienie kolorystyczne :czerwono-granatowe gwiazdki na białym tle dopełnione motywem biało -granatowych , marynarskich pasów . Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej kolekcji marki Oscar Baby.

 • Morskie opowieści
 • Bajkowe serduszka

  Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną kolekcję ,,Bajkowe serduszka" w skład której wchodzą 22 produkty wyprawki dla maluszków m.in. zestawy pościeli, koce i poduszki, przyborniki, ochraniacze, baldachimy, beciki, okrycia kąpielowe. W kolekcji zastosowano efektowne zestawienie kolorystyczne:niebiesko-zielone serduszka dopełnione subtelnym odcieniem jasnego kremu . Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej kolekcji marki Oscar Baby.

 • Kolorowe sny

  Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną kolekcję ,,Kolorowe sny" w skład której wchodzą 22 produkty wyprawki dla maluszków m.in. zestawy pościeli, koce i poduszki, przyborniki, ochraniacze - ozdobione napisem ,,Kolorowych snów", baldachimy, beciki, okrycia kąpielowe. W kolekcji zastosowano 3 efektowne zestawienie  kolorystyczne: białe grochy na szarym i zielonym tle (wersja dla chłopców) oraz białe grochy na różowym tle (wersja dla dziewczynek). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej kolekcji marki Oscar Baby.

na stronie
Pokaż 1 - 60 z 265
Pokaż 1 - 60 z 265
Oscar Baby to gwarancja ślicznych, ręcznie wykonanych z wysokiej klasy polskiej bawełny, elementów niezbędnych każdemu małemu dziecku, takich jak pościele dla dzieci w różnym wieku, dla niemowlaków, dla średniaków i przedszkolaków, pościel do wózka, kołyski oraz do łóżeczka, poduszki do spania, antyalergiczne wypełnienia pościeli dziecięcej, kocyki, ochraniacze do łóżeczka, pokrowce na przewijak i przyborniki na łóżeczko. Każda z naszych pięknych kolekcji zawiera również elementy dekoracyjne do pokoju dziecięcego jak narzuty, zasłony, falbany, poduszki dekoracyjne, girlandy ozdobne, baldachimy, maty do zabawy, obrazki, które dopełniają ogólną pozytywną estetykę dziecięcego świata. Dodatkowo tworzymy akcesoria takie jak rożki niemowlęce - beciki, poduszki do karmienia, okrycia kąpielowe, apaszki, woreczki na wyprawkę. Wszystko dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo dziecka.