Poduszka dekoracyjna - serduszko

Przedstawiamy Państwu dwustronne poduszki dekoracyjne serduszka, wykonane z bajecznie miękkiego, oryginalnego polaru minky oraz z polskiej certyfikowanej bawełny. Puszyste wypełnienie doskonale dostosuje się do główki dziecka. Poduszki marki Oscar Baby umilą dziecku zasypianie i odpoczynek, będę stanowić również przepiękną dekorację pokoju dziec...

Przedstawiamy Państwu dwustronne poduszki dekoracyjne serduszka, wykonane z bajecznie miękkiego, oryginalnego polaru minky oraz z polskiej certyfikowanej bawełny. Puszyste wypełnienie doskonale dostosuje się do główki dziecka. Poduszki marki Oscar Baby umilą dziecku zasypianie i odpoczynek, będę stanowić również przepiękną dekorację pokoju dziecięcego. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Poduszka dekoracyjna do spania i na ozdobę

Nasze poduszki to doskonałe połączenie możliwości komfortowego wypoczynku oraz walorów estetycznych. Wypełnienie ich kulką silikonową sprawia, że świetnie dopasowują się do główki dziecka, zapewniając mu zdrowy i wygodny wypoczynek. Z kolei nadanie im kształtu serca oraz kolorowe wzory czynią z nich idealną dekorację do pokoju Twojego dziecka. Ponadto każda z poduszek wykonana jest w całości ręcznie, dzięki czemu możesz być pewien ich wysokiej jakości. Już teraz wybierz swoją ulubioną poduszkę dekoracyjną od Oscar Baby!

Więcej

Poduszka dekoracyjna - serduszko  21 produktów.

Pokaż 1 - 21 z 21
Pokaż 1 - 21 z 21